10 Ocak 2013 Perşembe

Gelinlik Markaları

Dugun.com'u incelerken okuyup çok beğendiğim ve gelin adayları için faydalı olabileceğini düşündüğüm bir yazıyı paylaşmak istedim bu sefer sizinle. Düğün hazırlıkları içerisinde olan gelinler için şu aşamada en önemli olan kalem gelinliktir. Heyecanı hiç bitmez, kimi zaman ilk giydiğiniz gelinliğe aşık olur, başka denemez direk alırsınız, kimi zaman ne kadar gelinlik gördüyseniz denersiniz ama bir türlü beğenmezsiniz, çoğu zaman da bir sürü gelinlik dener, aklınıza gelen her yere gider ama ilk giydiğiniz gelinliği alır çıkarsınız. Ne olursa olsun bir gelinin bana göre yaşadığı en zevkli hazırlık süreçlerinden biridir gelinlik seçimi. 
Dugun.com editörleri biz okuyucuları için en iyi 10 yabancı gelinlik markasını araştırmış. Ben de markalarla ilgili küçük yorumlarımı ekledim altlarına. Umarım bu paylaşımlarımla işinizi kolaylaştırıyorumdur.

Pronovias
Büyüleyici dantelleri, hemen her vücut tipine hitap eden korse kalıpları, her sene yenilenen zengin koleksiyonu, üstün kalitedeki malzeme ve işçilik anlayışı, duvaktan boleroya ayakkabıdan saç tokasına eksiksiz aksesuar listesi ile karşınızda İspanyol gelinlik devi Pronovias. Geleneksel çizgiyi takip eden, asil ve ağırbaşlı olmak görünmek isteyen gelinlerin ilk tercihi.

"Bana fazla geleneksel geliyor ama. Bazı modelleri gerçekten harika, çok şık ve asil ancak Pronovias tercih edenleri kolaya kaçanlar gibi görüyorum bazen. "

Vera Wang
Tüllerin, dantellerin, kurdelelerin, drapelerin, katmanların ve renkli kumaşların en aykırı şekillerde kombine edilmesi sonucu ortaya harika gelinlikler çıkaran Amerikalı tasarımcı Vera Wang, şimdiye kadar pek çok ünlünün gelinliğini tasarladı. Victoria Beckham, Mariah Carrey, Kim Kardashian, Ivanka Trump gelinliklerini Vera Wang’ın tasarladığı isimlerden sadece birkaçı.

"İşte benim favorilerimin tasarımcısı. Vera Wangten giydiğim gelinliklerin hepsine hayran kalmıştım. Tülleri, dantelleri ve drapeleri birbirleriyle uyum içerisinde kullanmasına hayranım özellikle. "

7 Ocak 2013 Pazartesi

Recine Shop: Balayı Terliği

Recine Shop: Balayı Terliği: Balayınızda sıcak kumlardan serin sulara atlamayı istiyorsanız, şöyle sahilde eşinizle elele romantik bir yürüyüş planladıysanız, terlikl...

Yazının devamı için...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...