8 Ekim 2013 Salı

Kış Düğünleri


Acaba Neresi?

Nasıl bir düğün planlıyorsunuz? Şık ve resmi bir balo tipi düğün mü, sıcak ve samimi bir restoran düğünü mü yoksa manzaralı ve elit bir kokteyl tipi düğün mü? Düğününüzü mevsim şartlarını göz önüne alarak kapalı bir mekanda yapmayı seçeceğiniz için opsiyonlarınız da yarıya iniyor.

Tarihi Düğün Mekanları
Görkemli yapılar, derin tarih dokusu ve klasik bir atmosfer arıyorsanız düğününüzü tarihi mekanlardan birinde yapabilirsiniz. Yemekli bir düğün düşünüyorsanız Osmanlı ve Türk mutfağının seçkin örnekleriyle donatılmış bir düğün yemeği menüsü herkesin beğenisini toplayacaktır.


Restoran Düğünleri
Samimi dostlarınız ve ailenizle birlikte sıcacık bir gece geçirmek istiyorsanız aradığınız şey tam da bu! Aynı zamanda diğer düğün mekanlarına göre daha ekonomik fiyatlarıyla da tercih edilen restoranlar geniş yemek mönüleriyle de göz dolduruyor.

İzmirdeki Restaurant düğünleri için tıklayınız..

Kulüpler ve Banket Alanları
Lüks, şık ve stil sahibi bir düğün planlıyorsanız kulüpler ve banket alanları tam size göre. Geniş ve rahat düğün mekanı seçenekleriyle size konforlu bir düğün imkanı sunan kulüp ve banket alanları kalabalık ailelerin ilk tercihi oluyor.

İzmirdeki Otel düğünleri için tıklayınız..
İzmirdeki Kulüpler ve Banket Alanları için tıklayınız..
Kaynak; dugun.com

2 yorum:

Peki ya senin yorumun?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...