26 Ağustos 2013 Pazartesi

23.08.2013

Kendimi bloguma ihanet etmiş gibi hissediyorum şuan ama bazı şeyleri belki de burada paylaşmak için hazır hissetmiyorum. 

Evet şuana kadar her hissettiğimi, her gördüğümü, her beğendiğimi sizlerle paylaştım.
Gönül isterdiki bu mutlu günlerimde de her hissettiğimi sizlerle paylaşabileyim ancak bazı şeylerin özel olmasına karar verdim veeeee 23.08.2013 tarihi itibariyle günlük tutmaya başladım.
Bu günlüğü ileride bir kişi okuyacak sadece. Onun için neler hissettiğimi, mutluluğumu, sevincimi ve onu beklerken yaşadıklarımı tüm detaylarıyla o bilecek.

Sürekli hızlı bir tempoyla devam hayatımıza yeni bir ritm daha katıldı artık. 

bugün telefonla arkadaşımın da dediği gibi bir süredir kat kat kat artan mutluluğumuza sürekli bir yenisi ekleniyor galiba. 
Önce teyze oluşum, sonra evlilik, iş değişikliği ve yeni hayaller mayaller derken şimdi hayatımdaki en özel hayalim gerçek oluyor.

En son zaman çok üzüldüm, ağladım diye sorduğum oluyor bazen kendime. Herhalde uzun zamandır hıçkırıklara boğulmamın tek sebebi mutluluklarımdır.

Uzun bir süre önce aldığım çok doğru bir kararı uygulamaya geçirmiş olmamdan kaynaklanıyor bu pozitiflik büyük bir ihtimalle.
Hiçbir şeyi, hiçbir zaman, hiçbir kimse için dert etmiyorum artık.

Başkaları için yaşayanlardan uzak, sadece kendimi yaşıyorum, kendim için yaşıyorum. 
Ve tabi artık onun için yaşıyorum ;)))) 

Hepinizi öpüyorum, küçük bir tatilden sonra yine düğün hazırlıkları ve ilham perilerimle birlikte bloga geri döneceğim ;) 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Peki ya senin yorumun?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...