12 Temmuz 2012 Perşembe

Sonbahar Aylarında Düğün Organizasyonu

Bir sonbahar düğünü planlamak üzeresiniz ve biraz ilhama mı ihtiyacınız var? İşte imdadınıza koşacak harika tavsiyeler. Organizasyonun ayrıntılarına girmeden önce aklınızdan çıkarmamanız gereken iki şey var:
Sonbaharda okullar açılır ve çocuklu ailelerin koşuşturmacası da başlar. Okula hazırlık ya da ertesi gün okula gidecek çocuk derdi gibi davetlilerinizin takviminde yaza göre farklılaşma başlar. Düğün tarihinizi belirlerken bu noktaları atlamayın.
Sonbaharda havanın size nasıl bir sürpriz yapacağı belli olmaz. Güneşli bir sabahın ardından akşam fırtına çıkabilir. Düğününüzü açık havada düzenliyorsanız, hava bozulursa içeri geçebileceğiniz bir ek salon, ısıtıcılar ya da branda gibi düğünün erken bitmemesi adına tedbirlerinizin olmasına özen gösterin.
Şimdi geçelim romantik sonbaharda gerçekleştirilebilecek harika bir düğün organizasyonunun ayrıntılarına:
Sonbahar aylarında düğün organizasyon

Sonbahar İçin Düğün Davetiyeleri

Davetiye, menü ya da benzeri düğününüzde davetlilere verilecek her türlü kağıt malzemede kullanacağınız sonbahar motifi seçeneğiniz bol. Sararmış yapraklar ya da meşe palamutları, gün batımı gibi bir temanız olabilir.
Dilerseniz sadece kağıt ve mürekkep seçiminde sonbahar renklerini kullanarak da gereken mesajı verebilirsiniz. Kahverengi, turuncu, koyu kırmızı ve kızıl emrinizde.
Ya da davetiyenizin köşesine iliştirilen farklı malzemeden düşmüş bir yaprak detayına ne dersiniz?

Sonbahar Düğün Mekanları

Sonbahar öyle bir mevsim ki adeta tüm davetlerin, kuru yapraklar arasında yürünecek, henüz pes etmemiş doğayla içiçe olunacak ve mevsim renklerinin tadının çıkarılabileceği yerlerde olması için baskı yapıyor. Parklar, yarı açık bahçeler, üzüm bağları, çiftlikler ya da geniş bahçeli tarihi mekanlar…
Eğer açık hava seçeneğiniz yoksa en azından manzarası olan ve sonbahar manzarasının tadının çıkarılabileceği bir yer arayabilirsiniz.

11 Temmuz 2012 Çarşamba

Balayı Terlikleri

Size daha önce balayı programımızın belli olduğundan bahsetmiştim. Bu aralar da otellerin araştırmaları devam ediyor. Turizmci nişanlım bunlarla ilgilenirken ben de düğün alışverişini unutmuş, balayı alışverişine odaklanmış durumdayım. Kendime cici kıyafetler, bikiniler, şapkalar, çantalar bakıyorum. Şaka bir yana balayı için komple dolabımı yenileyecek değilim ama tabi yeni bir evde, yeni bir hayat kurmanın verdiği heyecanla kendimi alışverişe verme modundayım.
Cem'e harika bir mayo şort aldım mesela geçenlerde. Ama o kadar sevdi ki şimdiden kullanıyor. Kendim için de balayımızda kullanmak için harika balayı terlikleri aldım. Şuanki nişanlım, 2 ay sonraki eşimle kumsalda elele yürürken arkamızdan iz bırakacağız ;))))

Balayı terliği almak isteyenler için tık tık..

10 Temmuz 2012 Salı

Gelin Damat Pastası

Bu düğün pastası tam gelin ve damadı anlatıyor. Ayrıca konuklarınıza da iki lezzet sunuyor.

Ben bu fikire bayıldım ;))Kaynak

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...