13 Nisan 2012 Cuma

Provence Tarzı Düğün

 

wedding-pictures
wedding-pictures
wedding-pictures
wedding-pictures
wedding-pictures
wedding-pictures

Lanetli Cuma (13 Nisan)

Bugün bir aksiliktir gidiyor. Sabah erkenden, hatta alarm çalmadan kendiliğimden uyanmıştım halbuki. Dünkü suratsız, asabi halimden eser yoktu. Normalde koştur koştur evden çıkan ben bugün babamın hazırladığı kahvaltı sofrasına oturup bir iki parça bir şeyler yemiştim hatta.
Kendi kendime babama şebeklikler yapıp güldürdüm bir de.. Sonra dedem ve babamı kocaman öpüp evden çıktım. Ama bir şey eksikti. Normal günlerden farklıydı. Evde koşturmadım, rahat rahat ayakkabılarımı giydim çıktım. Arabaya binerken sallana sallana gittim. Bir güzel de boş olan sağ elimle babamlara el bile salladım. Nasıl bu kadar süre içerisinde bilgisayarımı almadığımı farketmeyip işe geldiğimde arabadan inerken farkettim anlamadım. Neyseki bizim kızlardan biri iki gündür hastaydı, onun bilgisayarına kuruldum. En azından maillerimi açabiliyor, çizimlerimi yapabiliyorum.

Şimdi herşey yolundaymış gibi gözüküyor değil mi?

12 Nisan 2012 Perşembe

Gerçek Dantel Gelinlik

Gelinlikte değişik nostaljik bir seçenek tercih edenler için bu gerçek dantelden örme gelinlik eminim hoş bir seçenek olacaktır.

Çok Sevdim.

Bunu kesinlikle yapacağım.
Yoksa yapana kadar mutlu olamayacağım..
Ama nasıl yapacağım ile ilgili bir fikrim yok ;))))

Vintage Düğün Teması

Vintage Düğün Teması

Designed By Sidal ;)

Gelin Buketinizi Seçin

Gelinlik, ev hazırlıkları, mobilyalar falan derken düğünle ilgili bazı detaylara sıra gelemedi bu aralar bir türlü.
Madem öyle hem bahar da azcık daha kendini göstermişken çiçeklerden, gelin buketlerinden bir post yayınlamak farz oldu. Tam da bunları düşünürken bir de ne göreyim.............................9 Nisan 2012 Pazartesi

Ceren'in Pastası

İşte sizeeeee canım arkadaşım, ofisteki masa komşum Meltem'in 10 yaşındaki kızı için yaptığı şirin pasta.
Haftalardır kızının doğum gününde ne yapsa ne yapsa diye hep beraber beyin fırtınası yapıyorduk. "Taç, taç, taç" derken en sonunda bu şirin mi şirin pastayı yapmaya karar verdi. İlk yaptığı pasta bir gün önce kazaya uğradığından sabahın köründe tekrar en baştan hızlıca yaptığı pasta bile şahane olmuş, öyle değil mi.
Geçen hafta benim doğum günüm için de harikaaaaa bir pasta yapmıştı.
Kalpler, güllerle en sevdiğim renklerden süslenen pastaya bir de güzel SC harflerini işlemiş hatta. Tam bir nişan pastasıydı. Bütün ofise reklam oldum onun yüzünden ;-)
Aaaaa bu arada sadece pasta değil Ceren'in doğum günü için hep beraber ofiste süsler de yaptık. Evin son süslenmiş hallerini henüz Meltem'den alamadım ama en kısa zamanda o süslerin hem nasıl yapıldığını anlatacağım, hem de görsellerini paylaşacağım. (umarım bu yazımı patronlar görmez;)))

Patron demişken; bugün geçmiş doğum günüm ve anlaşmaya çalıştığımız bir müşterimiz için gösterdiğim "çaba" nedeniyle Erkan Bey'den mis kokulu bir demet çiçek geldi. Bu çiçeği tüm bölümümüz adına kabul edip Meltem'le masamısın arasına koyduk. Departmanımız şimdi daha da güzel kokuyor.

Meltem'in diğer pastalarını görmek isteyenler için; Tık Tık..
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...