20 Mart 2012 Salı

Romantik Gelinlik Modelleri

Gelinlik modellerinden devam.. ;)))

Gelinlikte İtalyan Dokunuşu

Wedding Dresses Designers (Source: fashionbride.files.wordpress.com)


İster modern olsun, isterse dantel işlemelerin kullanıldığı oryantal desenlerin hakim olduğu gelinlikler olsun, bu seneki modellerin bir çoğunda yoğun bir transparan dekolte hakim. Tabi ki kullanımı opsiyonel. Beğendiğiniz modeli bu kısımları kapattırarak diktirebilirsiniz. Dantel düşünmediğim halde ben bu modele bayıldım, bayıldım..

18 Mart 2012 Pazar

İyi Pazarlaaarrr..


Biz bugün arkadaşlarla Çeşme'ye gidiyoruz. Bu seferki amacımız gezmekten ve dinlenmekten çok yazın nişanlanacak bir arkadaşımızın nişan yapacağı alanla ilgili çalışmalar yapmak.
Onlar da bizim gibi nişanları için kendi evlerinin bahçesini kullanmak istiyorlar. Cem ile beraber tecrübelerimizi paylaşıp hep beraber neler yapmamız gerektiğini konuşacağız.
Zeynep de bizle aynı fikirde olduğundan nişanlarını bir düğün salonu veya çoğunlukla herkesin tercih ettiği İzmir'deki standart kır bahçelerinde yapmaktansa kendi bahçelerinde garden party tadında, sıcacık bir ortamda yapmayı daha özel ve eğlenceli buluyor. Geçenlerde konsepti de az çok belirledik, şimdi iş mekanı nasıl düzenlemek gerektiğini planlamaya kaldı..
Bakalım bizi neler bekliyor..
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...