28 Ocak 2012 Cumartesi

Elie Saab 2012 Koleksiyonu

Elie Saab Haute Couture koleksiyonu bu sene de göz kamaştırıyor. Elie Saab hayranları için, buyrrun inceleyin..

elie-saab-haute-couture-2012-yaz-koleksiyonu-01

elie-saab-haute-couture-2012-yaz-koleksiyonu-04elie-saab-haute-couture-2012-yaz-koleksiyonu-05
elie-saab-haute-couture-2012-yaz-koleksiyonu-08elie-saab-haute-couture-2012-yaz-koleksiyonu-11
elie-saab-haute-couture-2012-yaz-koleksiyonu-19elie-saab-haute-couture-2012-yaz-koleksiyonu-22
elie-saab-haute-couture-2012-yaz-koleksiyonu-26elie-saab-haute-couture-2012-yaz-koleksiyonu-38


DIY - Haritalı Resimler

Dekorasyonda harita kullanımını çok seviyorum. Özellikle tatil fotoğraflarınızı haritalarla birlikte kullanabilirsiniz. Fotoğrafınızı gittiğiniz yerin haritası ile birlikte çerçeveleyin.. Hem anlamlı olur hem de orjinal..

Kaynak

26 Ocak 2012 Perşembe

Dantel Gelinlikler


Dantel, bohem, vintage ve tüp tipi süper seksi gelinlikler...
Sırtı çoook hoşşş..


sağdakinin danteli hoş, soldakinin belindeki detay.. Yine de gelinliktense sanki elbise olarak daha havalı..
Favorim budur. Dantelin detayı, duruşu mükemmeeellll.. Boynunuz ve omuzlarınız da bu modeli kaldırıyorsa, daha ne olsun.. Ben sadece rengine takıldım. Gelinlik dediğin biraz daha beyaz olmalı sankii..

23 Ocak 2012 Pazartesi

DIY - Pasta Altlığından Mumluk

mumluk
Basit bir bardaktan şık bir mumluk yapmak için hazır mısınız? Üstelik üstün el işi yeteneklerine sahip olmanız da gerekmiyor. Her evde bulunabilecek malzemelerle bu mumluğu yapmanız mümkün. Pastaların altına koyduğumuz kağıtlarla bardağın üzerini kaplayın, gazeteden ya da renkli dergilerden keseceğiniz şekilleri bu beyaz kağıdın üzerine yapıştırın. Bu şekil kalp olabileceği gibi kelebek veya isminizin baş harfi de olabilir. Son olarak bardağın çevresine, hediye paketinden çıkan bir ip veya kurdele ile, fiyong yapın.
Veeeeee mumluğunuz hazır. Güle güle kullanın.

22 Ocak 2012 Pazar

Gelinlik Randevularım - Laperi & Vakko

Bir süredir haftasonlarımı gelinlik bulmaya adamış durumdayım. Bu haftaki adreslerim Vakko ve Laperi idi. Vakkoya geçen hafta arkadaşlarla gidip biiiiiir sürü gelinlik giydikten sonra 3 gelinlik arasında kalmıştım. Bunlardan birini uçuk fiyatından dolayı eledikten sonra kalan 2 alternatifi bir de annelere göstermek istedim. Bu nedenle bu haftaki ilk adresimiz Vakko oldu. Giydiğim her iki gelinlik de anneler tarafından çok beğenildi, ancak ben yine de "İşte Bu" diyememiştim. Sonraki adresimiz Laperi idi. Gelinlik bakanlara duyurulur, 2012 modelleri gelmiş. Çok şık ve şirinler.. Ben de bu şirinlerden birini giydim. Hiç kafamda olmayan, daha önce o tarzda giymediğim bir gelinlik giydim. Kumaş kalitesi, havası, duruşu çok çok çok hoşuma gitti. Ancak diğer giydiğim gelinliklere göre biraz ağır geldi. Ve kuyruğu istediğim kadar uzun olmadığı için yine "İşte Bu" diyemedim. Yine de diğerlerine göre daha güçlü bir alternatif olduğunu söyleyebilirim. Fiyatı da diğer beğendiğim gelinliklere oranla daha iyiydi açıkçası..
Yani özetle söylemek gerekirse bu haftasonumu daha öncekilere göre daha verimli geçirdik diyebilirim.

Bu arada İzmir Vakko'da gelinlik bakmama konusunda çok kararlıydım daha önce. Nedeni herkeste görülen modellerden uzak durmak istememdi, ancak çok klasik modeller olduğu gibi enteresan modeller de varmış. Benim favorilerim tabiiki Vera Wang in tasarımları.. Ama Pronoviasın da büyüleyici modelleri diğerlerine göre bütçeye daha uygun olabilir. Benim gibi ön yargılı olmayın, gidip bakmakta fayda var ;)) He bir de eğer geçen senelerden beğendiğiniz modeller varsa getirtebiliyorlar da.. Ben 2009 zuhair murad ın bir modeline hastayım mesela, hemen getirtiriz dediler.. Sadece 2012 modellerine takılıp kalmayın yanii..
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...