26 Eylül 2012 Çarşamba

Dış Mekan Fotoğraflarımız (vol.1)

Evet yoğun istek üzerine daha fazla bekletmeden dış mekan fotoğraflarımızı yayınlıyorum.
Ayıklaması biraz uzun sürdü. Sağolsun fotoğrafçımız bize 9 cd, 3000 taneden fazla fotoğraf verince bak bak bitmiyor.
Albüm için nasıl eleyeceğiz onu hiç bilmiyorum zaten. Hiç birine kıyamıyor insan..
Şimdi görecekleriniz genel bir karmadır. Daha sonra fırsat bulup detaylandırır mıyım şimdilik bilmiyorum ama şöyle ortaya bir karışık yapayım dedim ;)
Çekimlerimiz için başka hiçbir yere gitmeye gerek duymayıp otelin içerisinde kalıp o atmosfere kendimizi hazırlayalım istedik. (hem de organizasyonun kontrolü bende olmalıydı) Diğer türlü koştur koştur bir yerlere yetişmeye çalışmak açıkçası zor geldi. (ki yetişemicekmişiz)
Zaten benim tek istediğim deniz kenarı olmasıydı, klasikleşen diğer yerleri saymazsak bundan daha iyi bir yer de bulamazdık kesinlikle..


Burda fotoğraf çekilmeyi istemesek de önümüzdeki sene buranın tamamen kaldırılacağını bildiğimizden hatıra olsun istedik ;) Deli deli pozlar çekildik. Ama burda masummuş gibi yapıyoruz.
Arkadan "Sidal Çandarlı" diye tezahurat yapan bir grup varken ne kadar normal olunabilirki.

 
Nikah sırasında her ne kadar süper fotoğraflarımız olsa da bu fotoğrafın ayrı bir özelliği var bizim için. Yazın aynı yerde, aynı açıdan bikinili, şortlu fotoğraflarımızı düşününce bir garip geliyor insana. Bizim için enteresan bir öncesi, sonrası pozu oldu bu..
 
 
Şimdi geldi sıra en sevdiğimiz fotoğraflara..
En keyifli fotoğrafların çekildiği yerdeyiz şimdi de.. Cdnin biri neredeyse tamamen burada çekilmiş pozlara ait.
Ayakkabılar vurunca(!) hemen çıkardım ve düğün öncesi attım kendimi kumsala.. Gelinliğim kirlenecek diye herkes benden daha endişeliydi nedense..
Kumsalda da çok keyifli fotoğraflar çekildik. Aşka gelen kocamın en güzel pozunu da sizlerle paylaşayım istedim.
 
Bu kare albümümüzün kapağı olacak o kesin.
Bu da gündüzki dans provamızdan..

 
veee bu son poz da kardeşimden gelsin bakalım. ooow Ersel bile böyle poz yakalamamıştır dedi çeker çekmez. Gerçekten öyleydi. Ön taraftan Ersel'e poz verirken Seden arkadan çok daha havalı bir poz yakalamış meğer. Hem Ertan kayıtken'in hem de Seden'in payı büyük bu pozda;)))
 
 

İşte bu müthiş fotoğraflarımızı çeken işin üstadı Ersel. Kesinlikle hem çok eğlenceli, hem de eniştemin deyimiyle çok kafa ;)
2 yardımcısıyla birlikle bizi inanılmaz rahatlattılar ve harika bir iş ortaya çıkardılar. Umarım onlar da bizim kadar eğlenmişlerdir.
Fotoğraf konusunda nişanımızda da düğünümüzde de çok şanslıydık ki harika pozlarımız ve seneler sonra keyifle bakabileceğimiz anılarımız var..

 
Teşekkür ederiz..

4 yorum:

 1. Bayıldım :) evine resimlerine her şeye. Mutluluklar dilerim..

  YanıtlaSil
 2. fotoğraflar mükemmel, ersel beyle nasıl iletişeme gecebiliriz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 0232 463 7311 den ulaşabilirsiniz. yerleri şair eşref bulvarı üzerinde. mutlaka selamımızı da söyle. biz hala seçtiğimiz fotoğrafları götüremedik :(

   Sil

Peki ya senin yorumun?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...