2 Mart 2012 Cuma

Organizasyon Firmasıyla Çalışmak için 5 Neden

Eğer düğününüzün kalabalık bir davetli topluluğuyla, seçkin bir mekanda gerçekleşmesini planlıyorsanız size önerim mutlaka bir organizasyon firmasından destek almanızdır. Evliliğe hazırlık sürecinde bunca masrafınız varken bir de organizasyon firmasıyla çalışmak size ek bir maliyet gibi görünebilir. Ancak işin sonunda organizasyon firmasının size ve düğününüze yaptığı katkılar bu işten karlı bile çıkmanızı sağlayabilir.

İşte size organizasyon firmalarıyla çalışmanız için birkaç 5 neden:


Hayallerinizi Uygulanabilir Hale Getirir

Her gelin yola büyük hayallerle çıkar. Kiminin hayalleri gerçek olur, kimininse hayalleri yaşanmamış olarak kalır. Elbette mutlu bir evliliğin sırrı bu değildir. Yine de eğer düğününüzle ilgili büyük hayalleri olan romantik gelinlerdenseniz kesinlikle bir organizasyon firmasından destek almalısınız. Onlar hayallerinizi ne şekilde somutlaştıracaklarını çok iyi biliyorlar.


Uzmanlık Tecrübedir

Zevkinize çok güveniyor olsanız bile organizayon firmalarının sizde olmayan bir şeye sahip olduklarını unutmayın: Tecrübe. Sizden önce birlikte çalıştıkları onlarca gelinin onlara kazandırdığı tecrübe sayesinde sizin ne istediğinizi daha siz “leb” demeden anlayacak, “hık” demeden gerçekleştirecekler.


Anlaşmalı Firmalardan İndirimli Hizmet Almanızı Sağlar

Bu işi sürekli yaptıkları için düğününüzde çalışacağınız diğer firmalarla indirim anlaşmaları vardır. Bu sayede hem organizasyon firmasının deneyimine dayanan bilgisi sayesinde doğru firmalara yönlendirilirsiniz, hem de alacağınız hizmet karşılığında ödeyeceğiniz bedel daha düşük olur.


Vaktiniz Size Kalır

Düğün organizasyonu zaman alan karmaşık bir iştir. Birilerinin tam zamanlı olarak bu işi ele alması ve kritik noktalarda seçimleri sizin zevkinize bırakması size inanılmaz bir vakit kazancı sağlayacaktır. Böylece siz de dikkatinizi ve enerjinizi ev kurma, kişisel bakım, güzellik ve giyim provaları gibi konuara yönlendirebilirsiniz.


Sinirlerinizi Korur

Bir organizasyonun aynı anda pürüzsüz şekilde yürümesi gereken birden fazla yönü vardır. Salonun dekorasyonu, yemekler, dışarıdan alınan hizmetlerin kontrolü, davetli sayısının ve oturma düzeninin belirlenmesi, gelinle damadın hazırlanması, müziklerin doğru anlarda devreye girmesi gibi pek çok konunun paralel olarak ilerlemesi ve bu süreçlerde çıkan sorunlar sinirlerinizi fazlasıyla yıpratabilir. Bu kadar karmaşık bir süreçte daha evlenmeden yıpranmak ve çevrenizdekileri yıpratmak istemiyorsanız, mutlaka bir profesyonelden yardım almalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Peki ya senin yorumun?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...