24 Aralık 2011 Cumartesi

Kar Beyazı Yılbaşı Sofranız

Beyaz-yılbasi-sofrasi-1
Sadelikten yana olanlar için hem sade hem şık sofra düzeni yaratmak imkansız değil. Yeni yıl sofrasında beyaz kullanarak ve şık aksesuarlarla tamamlayarak harikalar yaratmak mümkün. Sadece beyaz kullanmak aynı zamanda zarif bir görünüm elde etmeye de yardımcı oluyor.
Beyaz-yılbasi-sofrasi-2
Şık bir yılbaşı sofrası için olmazsa olmazlar bellidir. Zarif bir şamdan, yemek takımı, peçeteler ve özenle hazırlanmış bir masa düzeni. Çok fazla aksesuara boğmaya gerek yok. Sade şıklığı tamamlamak için taşlı, parlak aksesuarlardan yardım almak faydalı olacaktır. Ancak herhangi bir sofra düzeninden ayrılması için küçük detaylar ekleyebilirsiniz. Örneğin kar tanesi deseninden yardım alabilirsiniz.
Beyaz-yılbasi-sofrasi-3
Kristal taşlar ve beyaz birbirile hoş bir ahenk içindedir. Peçete halkalarınızda taşlı seçimler yapabilirsiniz. Swarovski taşlı aksesuarları masanızda kullanabilirsiniz. Mumları unutmamak gerek. Mumların yarattığı romantizm bizim vazgeçilmezlerimizden!
Yılbaşı sofrası için illa ki kırmızı, simli, dore, yeşil aksesuarlar kullanmak zorunda değilsiniz. Kendi tarzınızı yaratın. Sadelikten yana olanlar için ise beyaz güzel bir öneri!
Siz sofranızı nasıl yapacaksınız?

Kaynak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Peki ya senin yorumun?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...