29 Kasım 2011 Salı

29 Kasım 2011

Bugün düğünümüzü yapacağımız otele gidiyoruz. Çok heyecanlıyım. Aslında düğünü yapacağımız mekan, tarih hepsi belliydi. Herşeyi düğünümüzün tam bir sene öncesinden ayarlamıştık. Hem de fazla gezmeye gerek kalmadan, küçük bir araştırmanın ardından nişanlımın hayalindeki yerde "evet" demeye karar vermiştik.
Bugün tekrar gidip son detayları konuşup bu işi de kesinleştireceğiz. Aralık ayı bizim için yoğun geçecek gibi gözüküyor. Çünkü mekanla görüşüp tüm detayları hallettikten sonra görüştüğümüz organizasyon firmalarından birinde karar kılacağız.. 9 ay kala düğün detayları çözmekteki çabamız şubat marttan sonra evimizin tadilat işlerine yoğunlaşmak, temmuzda da ev ve düğünle ilgili tüm işleri bitirip ve yazın keyfini çıkarmak..
Tabiiki böyle olmayacağını bilsek de en azından son günlerin stresini hafif atlatmayı istiyoruz..


Hımm bu arada Ocaktan önce kesinlikle gelinlik bakmayacağım, giymeyeceğim, denemeyeceğim diyordum ama şimdiden sabırsızlanmaya başladım. Sanırım 10 Aralıkta İzmirin en iyi modacılardan biri Ertan Kayıtkenle görüşmeye gideceğim.. Ocaktaki kararlılığım geçen sene nişanlımın evlenme teklifi ettiği günden sonra olmasını istememden dolayıydı. Ama 10 Aralık hem 3. yılımızı doldurduğumuz gün, hem de cumartesiye denk gelmişken hazır bu şekilde değerlendireyim istedim..
Sizlere çok kısa zamanda görüştüğümüz organizasyon firmalarıyla ve mekanlarla ilgili bilgiler aktaracağım..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Peki ya senin yorumun?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...